www.okna-dveri.kiev.ua
• АКЦІЯ!!! • Розпродаж бронедверей зі складу, знижки - від 5 до 20%!!! • подробиці за тел.  • АКЦІЯ!!! • Бронедвері квартирні, оздоблення: МДФ з двох сторін, 2 замка, ручка, вічко на 180 градусів, утеплювач, гумовий ущільнювач, лиштви - від грн. • подробиці за тел.  • АКЦИЯ!!! • Бронедвері вуличні, оздоблення: МДФ з двох сторін, 2 замка, ручка, утеплювач, гумовий ущільнювач, лиштви - від грн. • подробиці за тел.  • АКЦІЯ!!! • 

   |UA|RU|       Сьогодні    Нашому сайту вже
  Головна

  Пластикові вікна
      Загальні відомості
      Основні типи вікон
      Склопакети
      Установка вікон
      Откоси
      Водовідливи
      Підвіконня
      Москітні сітки
      Догляд за вікнами

  Міжкімнатні двері

  Бронедвері - СКЛАД

  Виклик замірника

  Услуга «МУЖ»* на час!

Виготовлення та встановлення пластикових вікон і грат в Києві

Виготовлення та встановлення бронедверей в КиєвіВiкна та Двері для Вашої оселі.
Загальні відомості про металопластикові вікна.

Металопластикові системи - це вікна, двері, перегородки з профілю ПВХ з внутрішнім металевим каркасом для посилення конструкції.
Коли говорять про вікна ПВХ, мають на увазі саме металопластикові вікна і двері. Приставка "метало" в слові "металопластикові" означає, що в пластиковий профіль, для додання жорсткості конструкції вікна ПВХ, вставляється спеціальний металевий підсилювач.
Відомо, що близько 80% тепла з вашого будинку йде на вулицю саме через традиційні вікна. Причому основні втрати тепла відбуваються не від протягів, а шляхом теплового випромінювання. Іншими словами, опалюючи своє житло, Ви за допомогою своїх вікон - "опалюєте вулицю"!!!
Щоб усунути такі витоки тепла, встановлюють пластикові вікна ПВХ з 1 і 2-х камерними, енерго і теплозберігаючі склопакетами. Це дозволяє знизити тепловтрати в десятки разів.
Крім відмінної теплоізоляції, вікна ПВХ володіють звукопоглинальними властивостями. Рівень вуличного шуму становить 65-85 децибел. Вікна ПВХ знижують шум приблизно на 30 децибел. Цього достатньо, щоб у Вашій квартирі підтримувався так званий рівень звукового комфорту, який відповідав би 40-45 децибелам (такий шум видають шелестять листя дерев).
Установка декоративних решіток на металопластикові вікна, - крім безпеки (балкони і вікна на перших і останніх поверхах багатоповерхових будинків), виконує і естетичну функцію, - покращує зовнішній вигляд і дизайн фасаду, особливо, якщо мова йде про заміський будинку або дачі.
Красиві металопластикові вікна, захищені витонченої гратами, підкреслюють тонкий художній смак господаря будинку, його розумний підхід до енергозберігаючих технологій, а так само його серйозне ставлення до безпеки свого житла.


Основні типи пластикових вікон.

Перед тим, як замовляти металопластикові вікна, Вам необхідно вирішити, які саме типи вікон, і в які кімнати, Ви будете встановлювати.

Існують різні типи пластикових вікон:

  • глухі;
  • поворотні;
  • откидні;
  • поворотно-откидні;
  • мансардні.

 Глухі вікна - це пластикові вікна без відкривающихся
 стулок. Найчастіше встановлюється в якості частини
 балконного блоку або багатостулкового вікна. Мити такі
 вікна можна тільки з фасадної сторони будівлі.


 Поворотні вікна - це вже звичні для нас,
 відкриваються звичайним способом вікна з боковим
 кріпленням стулок. Вони можуть відкриватися як
 всередину, так і назовні приміщення.


 Відкидні вікна - мають кріплення стулок за типом
 фрамуги. Їх стулки відкидаються всередину приміщення,
 при цьому кріплення (петлі) може знаходитися як знизу,
 так і зверху вікна.


 Поворотно-відкидні - вікна поєднують два попередні
 типи кріплення, при цьому стулку можна відкрити
 одним із способів - або повернувши, або відкинувши її.
 Такі пластикові вікна дорожче, але більш комфортні,
 оскільки дають кілька варіантів відкриття.

Вікно ПВХ - це готова конструкція, і воно не продається в квадратних метрах. Його ціна залежить від вибору виробника профілю і фурнітури, типу вікна (Способу його відкривання), типу склопакета, а так само наявності додаткової комплектації.
Для попереднього розрахунку вартості пластикових вікон, достатньо знати розміри свого вікна, способи його відкривання, тип склопакета і марку виробника віконного профілю.
Можливий продаж вікон без установки, з доставкою по Києву і області.
Для більш точного розрахунку металопластикових конструкцій з ПВХ, використовується спеціальна програма, де враховуються такі додаткові опції, як: водовідлив, козирок, підвіконня, москітна сітка, додаткова фурнітура (накладки, ручки, замки, і т.д.).


Види одностулкових вікон.

                 
№ #001                           № #002                           № #003                           № #004


Виды двухстворчатых окон.

                 
№ #005                           № #006                           № #007                           № #008

                 
№ #009                           № #010                           № #011                           № #012


Виды трехстворчатых окон.

                 
№ #013                           № #014                           № #015                           № #016

     
№ #017                                                              № #018

     
№ #019                                                              № #020

>>> до Головного меню

Установка пластикових вікон і дверей.

Установка пластикових вікон - дуже відповідальний етап. Це один з видів будівельно-монтажних робіт, тому необхідно заздалегідь підготуватися до візиту монтажників: звільнити вікно від квітів, штор, фіранок, укрити від пилу меблі і техніку. В першу чергу це стосується демонтажу старого вікна, - без пилу і сміття на цьому етапі, на жаль, не обійтися.
Правильна установка пластикових вікон включає в себе гідроізоляцію, пароізоляцію, закладення і герметизацію швів. Краще доручити установку пластикових вікон професіоналам.
Вікно можна прикрасити різними декоративними накладками і красивою фурнітурою. Оригінально виглядає вікно, яке розділене на кілька частин за допомогою спеціальних накладок, наклеєних поверх склопакета. Такі накладки можна вмонтувати в середину склопакета, при виготовленні вікна.
Пластикові вікна бувають не тільки білими. Існує ламінований профіль для виготовлення вікон ПВХ, який може бути як кольоровим, так і імітувати цінні породи дерева.
При установці вікон ПВХ, потрібно простежити, щоб не був перекритий тепловий потік від батарей центрального опалення.
Під час експлуатації вікон ПВХ, потрібно звертати увагу на те, щоб штори і жалюзі не перешкоджали проходженню теплого повітря від радіаторів до вікна.

Ставити пластикові вікна зручніше і вигідніше взимку!
Навесні, коли зима вже позаду, вже не хочеться займатися установкою нових пластикових вікон - наступна зима ще не скоро, а літо вже на носі. До того ж, для сезонних обновок, відпустки, відпочинку або дачно-будівельних робіт - потрібно чимало коштів.
А восени, напередодні наступаючих морозів, все дружно і терміново починають займатися заміною старих вікон. В результаті цього, осінь - сезон максимального завантаження для підприємств, що займаються виробництвом і установкою пластикових вікон. Як правило - виникають черги, а попит народжує сезонне підвищення цін.
Після закінчення сезону «стельових цін», багато виробників закономірно знижують ціни на металопластикові вікна, і замовникам з обмеженим бюджетом, це безумовно вигідно. Крім того, взимку легше контролювати якість монтажу. У разі браку при закладенні швів, це відразу буде помітно - через щілини з вулиці потягне холодним повітрям, тоді як в теплу пору проконтролювати це набагато складніше. А адже це може негативно відбитися на наступному найважливішому етапі установки пластикового вікна, - обробці укосів.
Монтаж одного пластикового вікна займає менше години. За час монтажу в кімнаті, де встановлюється вікно, температура, звичайно, знизиться, але про промерзання всієї квартири, в нашій кліматичній зоні, не може йти й мови, не кажучи вже про замерзання системи опалення (згадайте гарячі батареї, в наших під'їздах без стекол). Що ж стосується піни, то на сьогоднішній день розроблені спеціальні марки, придатні для вживання при мінусових температурах, тому якість монтажу взимку не нижче, ніж влітку.
Навіть, якщо Ви замовили кілька металопластикових вікон відразу, вони будуть монтуватися по чергзі, тому ніяких протягів не буде.
Технологія установки не порушується, економія часу і коштів - очевидна, а якість робіт залежить тільки від професіоналізму і досвіду самих монтажників. Так, що вибирати Вам.

>>> до Головного меню

Основні типи склопакетів.

Склопакет є однією з основних складових пластикового вікна або двері.
Склопакет - це не все вікно, а тільки його елемент, вставлений в раму, з металопластикового профілю. Склопакет легко замінна частина пластикового вікна. Це автономна система з 2 або більше листів скла і ущільнювачів, з'єднаних по периметру металевою обоймою, і утворюють герметичну камеру.
Загальнобудівельні склопакети бувають:
  • однокамерні;
  • двокамерні;
  • з енергозберігаючим покриттям.
Залежно від умов експлуатації та призначення металопластикової конструкції, можливо застосування нестандартних склопакетів. Наприклад, з комбінацією в склопакеті стекол різної товщини, тоноване скло, стекол типу триплекс і т.п.

>>> до Головного меню

Устройство укосів.

Дуже часто, про необхідність відновлення укосів, люди замислюються тільки після заміни старих дерев'яних вікон.
При демонтажі коробок дерев'яних вікон неминуче часткове пошкодження укосів.
Крім цього, товщина і глибина коробки дерев'яного вікна значно більше, ніж у металопластикового, тому при установці нового вікна на місце старого утвориться деякий вільний простір. Утворившийся вільний простір задувається спеціальної монтажною піною, для остаточного висихання потрібно не менше доби.
Після остаточного висихання, надлишки піни зрізаються, і тільки тоді можна оцінити ступінь необхідності відновлення або переробки укосів.
Правильна обробка укосів включає в себе гідроізоляцію, пароізоляцію, закладення і герметизацію швів. Слід пам'ятати, що при заміні старих дерев'яних вікон новими конструкціями з металопластику, кліматичні навантаження на стіни змінюються.
Старі дерев'яні вікна не володіли високим ступенем теплоізоляції, і тому откоси не прогрівалися в холодну пору року до кімнатної температури і не піддавалися настільки істотним перепадів температур при провітрюванні.
Пластикові вікна мають високий ступінь теплоізоляції, тому откоси з боку приміщення не промерзають, при провітрюванні регулярно піддаються різких перепадів температур, і при поганий обробці починають розтріскуватися. Тому обробці укосів необхідно приділити особливу увагу. Краще доручити обробку укосів пластикових вікон професіоналам.

>>> до Головного меню

Установка водовідливів.

Зовнішній водовідлив (відлив) - без сумніву абсолютно необхідний елемент пластикового вікна, який захищає нижню частину віконного отвору від затікання води. При попаданні вологи на нижню частину віконного отвору, можливе утворення грибка, цвілі, поява комах і мікроорганізмів, що веде до псування поверхні і передчасного руйнування стін.
Водовідливи зазвичай виготовляються з листового металу або алюмінію, і можуть покриватися спеціальним полімерним покриттям, яке підвищує термін їх служби. Алюмінієві відливи стоять дорожче, але вони практичніше сталевих, виробляють менше шуму під час дощу і служать помітно довше.

>>> до Головного меню

Установка підвіконь.

Зазвичай, при установці пластикового вікна виникає необхідність заміни підвіконня. Однак багато замовників просять залишити свої старі підвіконня, мотивуючи тим, що вони ще можуть прослужити їм якийсь час. Є ряд причин, через які це може виявитися неможливим:
Немає ніяких гарантій, що при демонтажі дерев'яного вікна, старий підвіконня не буде пошкоджений.
Дерев'яна рама набагато ширше пластикової, тому після установки металопластикової конструкції, старе підвіконня може виявитися просто вузьким.
Старі дерев'яні підвіконня сильно схильні до впливу погодних умов. В результаті кліматичних перепадів вони розбухають від вологи і починають тиснути на вікно знизу. Це порушує геометрію металопластикової конструкції, що призводить до збоїв в роботі запірних механізмів вікна.
Немає ніяких гарантій, що старие підвіконня прослужить настільки ж довго, скільки і вікно, а поміняти підвіконня після установки вікна є досить трудомістким.
Пластикові підвіконня не схильні до дії вологи і мікроорганізмів, що дозволяє використовувати їх навіть в умовах підвищеної вологості. Міцна поверхня зі спеціальним покриттям стійка до подряпин і ударів, а підвіконня німецького виробництва ще й термостійке. Звичайно, спеціально гасити сигарети об підвіконня не можна, але падіння гарячого попелу на його поверхню пройде без наслідків.
Пластикові підвіконня не вимагають особливого догляду, стійкі до длительних теплових навантажень і впливу побутових миючих засобів.

>>> до Головного меню

Москітні сітки.

Протівомоськитнимі сітками закривають віконний або дверний проріз в добре провітрюваному приміщенні для захисту від комах, тварин, тополиного пуху, дрібного сміття і т. д.
Існують два основних типи протимоскітні сіток: рамний і рулонний.
Рамні сітки кріпляться в спеціальному каркасі, що має форму рамки. Вони мають спеціальні кріплення і при необхідності легко знімаються.
Найбільш популярні москітні сітки зі склопластику (фибергласса).

>>> до Головного меню

Догляд за вікнами.

Пластикові вікна не вимагають особливої уваги. Рами металопластикових вікон не розтріскуються і не розсихаються. На відміну від звичайних дерев'яних, - їх не потрібно шпаклювати і перефарбовувати. Для того, щоб пластикові вікна прослужили Вам довше, потрібно дотримуватися простих правил:

Не використовуйте для миття пластикових вікон засоби, що містять розчинник або кислоти, пастоподібні миючі засоби, оскільки останні можуть містити абразивні речовини.

Пам'ятайте, що потрібно мити не тільки скла, а й рами.

Слідкуйте за станом каналів для відведення вологи, що скупчується всередині профілю. Ці канали-прорізи перебувають у нижній частині рами, і Ви легко їх знайдете, якщо відкриєте стулку. Один-два рази на рік їх необхідно прочищати, щоб скупчилася бруд не перешкоджала відтоку вологи.

Слідкуйте за чистотою механізмів фурнітури і своєчасно (один-два рази на рік) очищайте їх від пилу та інших забруднень. Не давайте бруду накопичуватися, - це може привести до погіршення функціонування віконних механізмів.
Після очищення потрібно змастити всі рухомі деталі запірного механізму вікна машинним маслом. Масло не повинно містити кислоти і присадки.

Щоб гумові ущільнювачі служили довго, рекомендуємо один-два рази на рік очищати їх і протирати спеціальними засобами (наприклад, силіконовим маслом). Це запобіжить їх від передчасного старіння.

Запотівання пластикових вікон. Часто люди, які встановили у себе ПВХ-вікна, стикаються з проблемою їх запотівання. це цілком зрозумілий процес. На відміну від старих дерев'яних вікон, пластикові вікна герметичні. Тому волога, яка раніше йшла через щілини в старих рамах, тепер залишається в приміщенні і в холодну пору року, конденсується на поверхні склопакета.
Конденсат на склі пластикових вікон ще не привід для занепокоєння. Важливо, де саме конденсується волога. Поява конденсату всередині склопакета, вказує на порушення його герметичності. Такий склопакет необхідно замінити. Якщо ж “запітніли“ звернені в приміщення стекла, то з герметичністю склопакета, все в порядку. Причиною може бути підвищена вологість в приміщенні. Джерел підвищення вологості вистачає, - це домашні рослини, вологе повітря з ванної кімнати, пар з кухні і т.тд.
Слід або встановити в раму пластикового вікна спеціальний клапан, або регулярно провітрювати приміщення, щоб зайва волога могла йти назовні.
...c більш детальною інформацією про типи та види пластикових вікон Ви зможете ознайомитися у Майстра-Замірника

>>> до Головного меню


Грати на вікна, балкони, лоджії, захист кондиціонерів.

Виготовлення віконних грат у Києві


Гратчасті двері, сходові та коридорні перегородки.

Изготовление и установка решетчатых дверей

Приклади і рішення:

Окна ПВХ


Окна ПВХ   Окна ПВХ
Окна ПВХ

Виробники профілю:
 Профіль Rehau  Профіль Salamander
  Rehau (Германия)       Salamander GmbH

  Окна ПВХ  Окна ПВХ

Окна ПВХ

Консультація та прийом замовлень:

                     Life:)
                     MTC
                Kyivstar

E-mail:  Надіслати@листа


  
Для відображення блоку потрібно Flash Player


okna-ua-top AVISO on-line
Copyright 2009-  Okna-Dveri.Kiev.UA © All Right Reserved.
Powered by  Un-Lim Company Design by MemoLux